Russian (CIS)Ukraine

Приховати слід від шраму татуюванням

 

Приховати слід від шраму допоможе татуювання


Один з поширених засобів  позбавлення від шрамів є їх видалення. Проте тут є свої «підводні камені»: деякі рубці не піддаються виправленню, особливо ті, які залишаються після опіків. Але зневірятися не варто. Татуювання допоможе вирішити вашу проблему!

У спеціалізованих тату-салонах фахівці втілять в життя будь-які ваші ідеї. Тільки пам'ятаєте, що татуювання робиться назавжди і видалити його складно. Тому наперед добре все обдумайте.

Жінки завжди мріють позбавитися шраму після кесарева перетину. Використовуючи всі можливі варіанти, Ви напевно повернетеся до натільного малюнка. Але тут є свій нюанс: ця процедура можлива, тільки якщо пройшло вже більш ніж пів року з моменту родів, і рубець повністю сформувався. Малюнок не обов'язково повинен бути на самому шрамі. Майстер може придумати декілька варіацій на цю тему, і Ви оберете найбільш відповідний. Уважно їх вивчіть, оскільки неправильно підібраний ескіз не приховає шрам належним чином. Обговоріть всі деталі. На шрамах після кесарева перетину, або інших різних операцій, непогано виглядатимуть гілочки сакури або різні квіти.
Не хвилюйтесь з приводу болю. Процедура цілком терпима, а за бажанням можна знеболити анестезуючою маззю.

Довірте цю процедуру професіоналу, і Він допоможе Вам позбавитися вади!Зверніть увагу, під цим пером захований шрам!

 

тату на шрамах