Russian (CIS)Ukraine

перекрити невдале татуювання виправити тату київ

Як виправити старе або непривабливе татуювання

 

Для цього використовуються процедура іменована COVER-UP, робиться "реставрація" або "висвітлення" лазером.

У першому випадку на старе татуювання кладуть новий візерунок або до невпізнання змінюють цей. Застосовується тоді, коли ви зробили собі «тату» і воно Вам перестало подобатися, а зводити його не хочеться. Використовуються затушовування, білий або чорний фарбник. Для досвідченого майстра не буде проблем, щоб допомогти переробити або виправити татуювання.

Як виправити непривабливе татуювання Київ

У другому - малюнок просто "оновлюється" промальовуванням існуючих контурів, іноді допрацьовується і вплітається в нові фрагменти татуювання. Але в обох варіантах - первинний малюнок змінюється кардинально і лише в кращу сторону! Все залежатиме від Ваших переваг.

 

Де виправити татуювання Київ

Якщо обидва варіанти Вам не підходять, то потрібно вивести тату! Але така процедура дорога і тривала за часом. Для цього застосовується лазер. Він потрібен при видаленні деяких кольорів тату. В даний час лазери "висвітлюють" практично будь-яке тату без шрамів. Тільки необхідно не менше 5 сеансів з інтервалом в 30 днів, і вартість кожного дорівнює або навіть більше вартості Вашого татуювання!