Russian (CIS)Ukraine

Вартість тату в Києві, ціни на татуювання


Вартість татуювання обговорюється з майстром після з'ясування всіх тонкощів роботи! Великі та складні роботи робляться і оплачуються посеансово. Написи і Мініатюри оцінюються не за розміром, а тільки по складності! На цікаві тату буде зроблена знижка.


Мінімальна ціна замовлення татуювання - 500 грн.

 

Як правило, вартість татуювання розраховується залежно від розміру та складності малюнка, а також від кількості годин, витрачених майстром на роботу.

 

Розглянемо приклад, коли клієнт хоче зробити татуювання розміром 100 см.кв. (як 2 пачки цигарок), та має два єскізи для ціеї работі різної складності. Для розрахунку вартості тату, помножуємо площу (100см.кв.) на цифру в діапазоні від 15 до 30 грн. (залежно від складності малюнка) і бачимо, що таке татуювання може коштувати не менше 1500-3000грн... Чому ж татуювання одного розміру коштують по різному?

 

Річ у тому, що татуювання за 1500 гривень може бути не складна, з художньої точки зору, і часу на виконання її піде набагато менше. Це, як правило, якийсь абстрактний узор, ієрогліфи, різні символи і т.п. Таке татуювання робити тату-майстру нескладно і забере небагато часу. У другому ж випадку, за 3000 грн. - це може бути складний малюнок, наприклад, морда дикого звіра або людське обличчя. Крім того що така робота забере часу в 2-3 рази більше, то таке татуювання не кожен майстер (у іншому салоні) може якісно зробити! І якщо майстер не має достатнього досвіду в подібних малюнках або він просто слабкий художник, то татуювання вийде непривабливим - морда звіра смішна, а людське обличчя страшне... Саме тому у нас складні замовлення оцінюються дорожче, але це того варто! Адже Вам професійний тату-майстер зробить красиве татуювання будь-якої складності! Портретні роботи, тату в стилі Realism (Реалізм) і 3D tattoo - це вершина майстерності, але є ж середні по складності роботи: дракони, метелики, різні переплетення, каліграфічні написи та ін. - все знаходиться на певних рівнях складності, отже, і ціни всі знаходяться на різних рівнях від 15 до 30 грн. за див.

Ще приклад: середня за складністю (кішечка, метелик, квітка і т.п.) і невелика тату 30-40кв.см (майже як дві сірникові коробки) коштують від 400 до 1200 грн. Точну ціну, залежно від складності тату і точного розміру, Вам може сказати лише майстер на консультації. Вартість простих і маленьких татуювань дорівнює вартості мінімального замовлення прийнятого в салоні.