Russian (CIS)Ukraine

Перманентний макіяж - татуаж Київ


Процедура в косметології, при якій вводиться органічна фарба в підшкірний верхній шар брів, губ або вік називається перманентним макіяжем (татуажем). Зберігається він приблизно від 3 до 5 років. У процесі використовуються нешкідливі фарби, створені на мінеральній основі. Крім того, вони не викликають алергії.
З таким макіяжем можна відкоригувати форму брів або губ, додати їм чіткість або виправити нерівності. Все це займе 1-2 години і, в основному, не приносить неприємних відчуттів.
Якщо у Вас перманентний макіяж - не потрібно використовувати велику кількість косметики. Ви будете і так чудово виглядати. А для особливих випадків завжди можна доповнити образ.
Багато хто звикає до своєї природної краси, не бажаючи що-небудь змінювати. Але мало хто знає, що після процедури професійного татуажа, наприклад брів, ваша індивідуальність поза сумнівом перетвориться. Якщо у Вас ріденькі брови або зовсім їх немає, то ситуацію можна легко виправити перманентним макіяжем.
А татуаж губ допоможе повернути їм контур, втрачений з віком, покращити розмір, форму. Така процедура дозволяє жінкам збільшити, оптично, звичайно ж, об'єм губ і наповнює їх кольором.

Дорогі жінки! На сьогодні перманентний макіяж - єдиний засіб зберегти чарівний зовнішній вигляд, не витрачаючись на інші втомливі процедури. До того ж, це істотна економія часу, якого постійно ні на що не вистачає.


волосковый татуаж бровей

татуаж губ киев фото до и после

классический татуаж бровей растушевкой