Питання і Відповіді – Тату салон, Киев. Татуировки 3D Реализм

Питання і Відповіді

Рекомендації по догляду за татуюванням
18.06.2018
Про татуювання важливо знати!
19.06.2018

Багатьом імпонує сучасна форма самовираження через художні татуювання на тілі, які стають все більш популярними останнім часом. Ви хотіли б також прикрасити своє тіло ефектним тату, але страх майбутніх больових відчуттів та думки про те, що татуювання робити небезпечно заважають вам? Відповіді на ці питання допоможуть подолати надуманий страх, адже татуювання ми робимо щодня і часто стикаємося з роздутими чутками про тату.

 

Питання і Відповіді:

 

  • Чи болючий процес нанесення тату?

Всі люди абсолютно по різному сприймають біль, і больовий поріг – дуже індивідуальний показник. До того ж настрій, з яким клієнт приходить в тату-салон, в більшості випадків відіграє вирішальну роль у відчуттях при нанесенні татуювання. Якщо людина «накрутила» себе на біль, то навіть дотик руки примушує його здригатися:) Тому не варто боятися і себе налаштовувавати на пекельні муки – адже це зовсім не так.

Сучасні машинки для виконання тату досить швидкісні, і людина відчуває в основному не біль, а легке паління через частоту ударів голки, яке абсолютно спокійно переносять навіть тендітні дівчата. Та і різні місця на тілі людини по – різному сприймають цю процедуру. Доведеться потерпіти, коли тату наколюється на близькі до кістки місця, такі як ребра, пальці, щиколотка, внутрішньої частини стегна або лікті. Якщо немає бажання небагато потерпіти – є можливість знеболити місце до нанесення татуювання!

Отже, процес, наколювання тату в професійних салонах і тату-студіях цілком терпима процедура.

 

  • Чи безпечна ця процедура – нанесення тату?

Всі роботи виконуються тільки стерильними матеріалами одноразового використання, а всі поверхні в студії оброблюються спец. хімією – «Бацилол». Для нанесення малюнка застосовуються тільки одноразові голки і контейнери для фарби (у контейнер капають небагато фарби і лише туди опускають голку), упаковка яких розкривається у присутності клієнта і утилізується після процедури.
В обов’язковому порядку стерилізацію проходить і все устаткування.

 

  • Скільки триває процес загоєння татуювання?

Залежно від області нанесення малюнка та індивідуальної будови шкіри. Процес регенерації шкіри займає приблизно 7-10 днів, а повне загоєння складає два – три тижні.

 

  • Як доглядати за тату поки воно загоюється?

Місце нанесення татуювання, після виконання всієї процедури, закривається плівкою або пов’язкою, яку необхідно зняти через 2-3 години. На шкірі може спостерігатися почервоніння навколо нанесеного малюнка і, приблизно, через день на тату з’являється заживаюча скориночка, яка відпаде після повного загоєння, що складає в середньому тиждень.

Кожному клієнту, з урахуванням його особливостей, майстер все розповідає або видає листок – нагадування, де вказані всі необхідні для швидкого загоєння препарати, і правила їх використання. Наші рекомендації написані тут…

 

  • Чи залишаться насиченими фарби татуювання?

Відразу після нанесення татуювання (татуажу) – фарба яскравіша, і впродовж 20 днів відбувається незначне освітлення. Потім колір татуювання тримається приблизно на такому рівні декілька років. Спотворення малюнка може відбутися з часом унаслідок зміни ваги людини (коли шкіра або натягається, якщо людина повніє або ж обвисає при схудненні) – виправляється корекцією. Також татуювання з часом втрачає свою контрастність від дії сонячних променів і фізичного оновлення підшкірного шару, що майстер може завжди відкоригувати. Професійно виконане татуювання через роки практично не змінює свою форму і колір.

 

  • “Тимчасові” татуювання – наскільки це реально?

Тимчасовим малюнком у вигляді татуювань може бути боді-арт або малюнки хною, що тримаються на тілі не більше 2 тижнів. Вважається більш ніж некоректним, коли майстер обіцяє зробити вам тату лише на деякий час (наприклад, 1 рік). Тимчасових татуювань немає, і нанесене татуювання залишається на тілі назавжди! Лише примусове видалення лазером за декілька сеансів допоможе Вам позбавитися татуювання.

 

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»