Скільки коштує татуювання в Києві? Ціна видалення тату або татуажа? - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Скільки коштує татуювання в Києві?
Ціна видалення тату або татуажа?

 
☆☆☆☆☆

Скільки ж коштує татуювання?


Вартість татуювання обговорюється з майстром після з'ясування усіх тонкощів роботи! Великі або складні роботи виконуються і оплачуються посеансово. Написи і мініатюри оцінюються не за розміром, а тільки за складністю! На цікаві татуювання буде зроблена знижка.


Орієнтовна ціна татуювання :
~ Мінімальна вартість замовлення - 800 грн. За цю суму ви можете зробити невелике тату: символ, ініціали, нескладний напис (1-2 слова), або подібне міни-тату, яке займе до 1 години часу...
~ Якщо робота займає більше години, то вартість її буде приблизно 1000 грн за годину роботи майстра.
~ Якщо робота велика, і на неї треба виділити "робочий день"(від 5 до 9 годин), - вартість денного сеансу 5-6 тис.грн.
~ Іноді майстри роблять хороші знижки на великі або цікаві замовлення - все обговорюється особисто на зустрічі.

Скільки коштує вивести тату або татуаж?


Орієнтовна вартість видалення татуювання або татуажа лазером:
~ Мінімальна вартість видалення - 400 грн за сеанс! За цю суму ви можете видалити невелике тату до 500 імпульсів з "повною заливкою", або татуювання середнього розміру, але контурне!
~ Також в межах 400-800 грн можна зробити сеанс виведення татуажа губ (500-800), хвостики стрілок (500-600), або сеанс видалення татуажа брів (600-700).
~ Татуювання середніх розмірів: від 500 до 1000 імпульсів, можна видалити в межах 500-1000 грн за сеанс.
~ Вартість сеансу для великих тату (від 1-2 тис. імп.) залежить від кількості імпульсів - до 0,5 грн за імпульс.
~ Точнішу вартість можна дізнатись на безкоштовній консультації...

Вартість татуювання залежить не лише від його розміру, а передусім від складності малюнка, і від того, скільки годин витратить майстер на роботу...

Тобто, чим складніше татуювання - тим більше часу треба для роботи, і тим воно дорожче!

Чому ж татуювання одного розміру можуть коштувати по різному або маленьке тату дорожче за велике?

Чому треба записуватися на консультацію для того, щоб дізнатись вартість тату?

Річ у тому, що велике татуювання може бути не складним, з художньої точки зору, і часу на його виконання піде зовсім небагато. Це, як правило, якийсь абстрактний візерунок, різні контурні "із заливкою" символи і тому подібне - такі татуювання робити майстрові не складно, і часу на подібні роботи йде небагато. А у татуювання меншого розміру може бути складний малюнок, наприклад, морда дикого звіра, реалістична квітка або людська особа. Така робота забере часу в 3-4 рази більше, і такі тату не кожен майстер зможе зробити! Тому навіть в одному салоні за різними замовленнями і цінами можуть працювати майстри з різними художніми перевагами і можливостями.

Портретні роботи, тату в стилі Realism (Реалізм) і 3D tattoo - це вершина майстерності, і подібні роботи коштують дорожче! Є середні за складністю роботи: дракончики, сердечка, силуети тварин, не складні переплетення, каліграфічні написи та ін. - все займає різні ніші за складністю, отже, і ціни знаходяться на різних нішах...

Точну ціну, залежно від складності тату і точного розміру, вам може сказати майстер на консультації. Вартість простих і маленьких татуювань дорівнює вартості мінімального замовлення прийнятого в салоні.

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»