Найпопулярніші татуювання - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Найпопулярніші татуювання

Протипоказання для процедури тату
18.06.2018

Як відомо, татуювання з’явилися досить давно. Раніше ця прикраса говорила про соціальне положення його власника, та була “оберегом”…

 

Найбільшим попитом серед жінок завжди користувалися “котячі”: тигри, кішки, пантери і леопарди. Крім того, радували око різні рослини і квіти, оскільки вони символізували красу і гармонію. При виборі малюнка, Вам потрібно обов’язково знати, що будь-яке зображення може вплинути на ваше подальше життя. Адже, недаремно, у давнину тату служило захистом.

Мода на татуювання росте і змінюється з кожним роком. Зараз у моді різні пейзажі, мордочки тварин, полінезійські малюнки, орнаменти, портретний живопис, малюнки в стилі «граффіті», написи на латині або англійській.

Красивий малюнок на тілі людини не можна не відзначити, але історію і походження цього зображення багато хто з нас не знає. Зараз ми розглянемо найбільш популярні малюнки тату, а також дізнаємося, що ж за зміст вони несуть:

Метелик. Багато хто не радить робити татуювання з таким зображенням, оскільки вважають, що воно несе не дуже позитивне значення: легковажність і непостійність у відносинах. Якщо Вам важлива думка навколишніх людей, то не варто вибирати цей малюнок. Але все ж таки, зображення метелика символізує і хороші речі, адже ще стародавні вважали, що саме ці створіння переправляють душі із землі на небо і назад. Тому метелик часто символізує відродження, свободу, красу, радість і оптимізм. Крім того тату-метелики дуже красиво виглядають на тілі!

Китайські мотиви. Ієрогліфи звичайно невеликі за розміром, але несуть в собі чимале значення. Наприклад, «логограми» – це специфічні символи, які означають який-небудь предмет або слово, абстрактне поняття, прислів’я, а іноді навіть цілу історію.

Око, наприклад, Бога Ра або «Усевидюще око». Приносить своєму власнику успіх, мудрість, процвітання, безпеку, а також зберігає від пристріту. На сьогодні це досить популярний малюнок. Крім того, таке тату може стати символом дорогої Вам людини, наприклад, батька, матері, коханого або коханої.

Кельтська символіка. Подібна символіка володіє чимось містичним. Безумовно, в більшій частині випадків кельтські символи є релігійними. Наприклад, коло, об’єднуючи між собою 4 сокири, точно так, як і безперервна лінія, яка приборкує хрести – означають вічність. Хрест є символом єдності чотирьох головних елементів (вогню, води, землі і повітря), а зрештою означає силу і гармонію.

Тату Маорі. У наш час це татуювання дуже популярне, особливо в середовищі знаменитостей. Ці зображення використовували полінезійські племена. До речі, татуювання Майкла Тайсона теж узяте у Маорі.

Квіти. Найпопулярніші тату серед дівчат – це, звичайно ж, квіти. Причому це не тільки красиво, але і символізує певні якості людини. Кожний з кольорів має своє значення і символізує різні риси. Наприклад, лотос є символом інтелекту, чистоти, мудрості, орхідея – любові і краси, плюмерій – дружби і теплоти. Такий список можна продовжити до безкінечності, адже у наш час існує величезна різноманітність кольорів. Головне, пам’ятайте, що квіти – це символ прекрасного, тому таке тату не завдасть шкоди жіночому образу.

Японський короп “Які”. Короп є персонажем японських і китайських міфів, а також володіє багатьма позитивними якостями: внутрішня сила, хоробрість, уміння ставити мету і добиватися її, подолання труднощів. Таку рибу можна поставити в порівняння з самураєм.

Музична нота. Багато відомих людей роблять собі татуювання із зображенням ноти, ключів або нотних станів. Безумовно, подібна символіка дуже популярна не тільки серед знаменитостей, а і звичайних людей, але здебільшого, серед музикантів. І це не дивно, адже такий малюнок означає талант, любов, відданість і мистецтво.

Написи на латині. У наш час такі татуювання знаходяться на піку популярності. Серед широкої різноманітності тату, саме написи на латині користуються популярністю вже досить тривалий час. Цей факт легко з’ясовний, адже вони дозволяють виразити своє «я», індивідуальність, але при цьому зберегти ореол таємничості. Магія латині полягає в тому, що будь-яка фраза на цій мові стає істиною. Такі татуювання підносять свого власника в стан обраних, причетних до великої мудрості.

Перш ніж прикрашати тіло фразою на латині, потрібно подумати про те, який сенс особисто Ви вкладаєте в цю фразу. Віддавайте перевагу шрифтам, які легко читаються. Найчастіше використовуються крилаті фрази, вислови і цитати з релігійних текстів. Такі зображення виглядають дуже таємничо і красиво.

 

Найпопулярніші татуювання

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Найпопулярніші татуювання