Про татуювання важливо знати! - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Про татуювання важливо знати!

Питання і Відповіді
19.06.2018
«Cover-Up» чи як позбутися негарного татуювання?
21.06.2018

Мало кому відомо, що багато великих людей позитивно відносилися до татуювань. Одні, (наприклад, геніальний Альберт Ейнштейн, суворий Йосип Сталін і великий Микола II), накололи їх собі ще в молодості і залишили на все життя. Інші виводили свої тату перед якою-небудь серйозною подією. Наприклад, принц Чарльз і президент Кеннеді – перед весіллям. А маршал Франції Бернадотт знищив татуювання «Смерть королям!» перед тим, як сам зійшов на шведський трон.

Ви теж вирішили зробити тату, щоб прикрасити своє тіло, але спочатку більше хочете дізнайся про це? Що ж, наважуйтесь! А ми допоможемо і розповімо:)

1. Чи потрібно підготуватися до нанесення татуювання?

Перед візитом важливо підготувати “ідею” або краще всього прийти з фото-прикладом! Ваша “ідея” – це те, що ви хочете, і на основі ваших побажань майстер працюватиме. Якщо у вас немає ідей, то на прохання “хочу тату – допоможіть вибрати щось з каталогу…” майстер просто розведе руками, тому що варіантів мільйони, а вам потрібний тільки один! Також, гортання паперових каталогів безпосередньо в салонах,  вважається неактуальною витратою часу, так-як все є в інтернеті! Тому перед візитом подивіться фотографії татуювань і ескізів у будь-якій пошуковій системі, соц.мережах або Pinterest і вирішить, що ви хочете. Збережіть декілька прикладів, і на їх основі майстер вам “накидає” ескіз, розробить колаж у фотошоп або просто зробить схоже тату.

За один-два дні до тату (і один-два дні після) не пийте алкоголь, не вживайте будь-які наркотики або ліки для полегшення болю перед сеансом татуювання, так само це стосується аспірину і легкого алкоголю. Всі перераховані засоби сприяють погіршенню якості малюнка. Аспірин також знижує здатність згущування крові, що значно уповільнить загоєння татуювання. На сеанс приходьте ситим, бадьорим і з гарним настроєм!

2. За якими критеріями обирати салон і майстра?

Запам’ятайте, що найкраще робити татуювання в салоні (тату-салоні, салоні краси або професійній тату-студії). Так більше упевненості в якості, тому що ви практично повністю застраховані від неякісної роботи, оскільки салони переживають за свою репутацію і відгуки. Роблячи татуювання вдома, ви позбавляєтеся будь-яких гарантій, і лише надійні рекомендації або відоме Ім’я майстра може Вам гарантувати високий результат. Якщо тату-майстер Вам не знайомий, і ви його знайшли не за надійною рекомендацією, а за дешевою ціною в оголошенні, то татуювання вдома або в малоприємному приміщенні краще не робити! Хоча це справа смаку:)

Сам процес нанесення тату не повинен стати для Вас нервуванням, а навпаки – приємною подією. Будучи в салоні, озирніться, зверніть увагу на чистоту навколо, на обстановку. Вам повинно бути комфортно, а спілкування з майстром не має напружувати.

ВАЖЛИВО: Попросіть майстра показати своє портфоліо перш, ніж він зробить вам татуювання!

3. Як саме наноситься татуювання?

Коли в салоні роздрукують ваш ескіз, майстер обведе його на трансферному папері і своїми досвідченими руками прикладе на шкіру, щоб трансфером позначити контур або намалює контур сам. Потім наведе цей контур тату-машинкою. Фарбу вибраного кольору наливають в одноразовий “ковпачок”, і в нього опускаються тоненькі голочки машинки, якими і наколюється тату. Це іноді болюча, а іноді практично і не відчутна процедура – залежить від місця нанесення татуювання. У першому випадку можна знеболити анестезуючою маззю.

4. Яким повинен бути догляд за татуюванням?

Через 2-3 години після закінчення роботи, потрібно зняти пов’язку і промити  місце татуювання проточною теплою водою. Тільки не витирайте – тату має самостійно висохнути, або ж можна обережно промокнути одноразовою серветкою.

Прискорить загоєння тату така процедура: обробка ( акуратне змазування ) татуювання двічі на день спеціальною маззю (наприклад Бепантен Плюс, або яку  порадить майстер.)

Скоринка з’явиться через 2-3 дні після процедури і залишиться до остаточного загоєння. Позбавлятися самостійно від скориночки, яка лущиться, не можна – потрібно почекати, поки сама загоїться. Якщо з’явиться свербіння, у жодному випадку не чешіть, і не здирайте скоринку – це може пошкодити татуювання. Такий процес  триватиме приблизно 7-10 днів. В цей час не можна відвідувати ніяких тренувань, доведеться забути про лазню, солярій і сауну. Також радимо почитати наші рекомендації по загоєнню на сторінці – догляд за тату… Після загоєння татуювання інколи проводиться корекція.

5. Які тату не варто робити?

Я думаю, не потрібно пояснювати, що краще робити татуювання, значення яких ви знаєте і розумієте. Існує ціла група татуювань, нанесення яких на тіло є небажаним. Це може бути красивий напис з хитромудрих ієрогліфів або містичне зображення. Не виключено, що таке тату  може нести непотрібне Вам змістовне навантаження, або взагалі бути несприятливим вісником в невідомій вам культурі (релігії). Прочитати більшість ієрогліфів і різних містичних символів зможуть далеко не всі, але все ж таки вони щось означають, і несуть певну енергетику. Бажано, щоб енергетика символу була позитивною, а татуювання приносило успіх. Практично будь-який ієрогліф або езотеричний символ можна знайти в Інтернеті та дізнатися про нього все, а потім уточнити цю інформацію у тату-майстра перед нанесенням. Для тих, хто не вірить в енергію тату і вважає, що татуювання не впливає на його володаря, також важливо знати значення татуювання, щоб воно не виявилося копією кримінальної наколки. Подібні збіги є дуже великою рідкістю, та й у в’язницях вже все не так суворо на сьогодні ,за тату все рідше “запитують”, але все ж … Адже історично так склалося, що наколки із злодійського світу – це як візитка або автобіографія її володаря, де кожен “крап” – це ціле значення. Знаюча людина в ув’язненні не розпитує співбесідника про минуле і хто він “по життю”, оскільки все написано мовою татуювання. Тюремні традиції, що суворо дотримують значення наколок вже проходять, тому навіть в місцях “відбування” обирати і сприймати значення багатьох татуювань – ця справа добровільна. І, доречі, не кожне татуювання має щось означати! Багато татуювань (малюнків) взагалі нічого не означають, і їх можна наділяти якимось своїм сенсом. А можна сенсом і не наділяти – просто сподобалася!

6. Які татуювання популярні зараз?

Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати, що переглядання звичайного фільму або фільму з 3D ефектом – це абсолютно різні речі за сприйняттям. Зараз 3D надзвичайно розповсюджене явище, і нанести об’ємний малюнок на тіло клієнта – це лише майстерність професіонала і ваше бажання. Так, зараз дуже модно робити 3D тату із об’ємністю зображення і популярні татуювання в подібних високохудожніх стилях: портрет і реалізм. Це довга, кропітка і досить дорога робота, але це вже буде не просто тату, а Тату з ВЕЛИКОЇ БУКВИ. Це буде зображення, що викликає у оточуючих бажання доторкнутись – настільки воно здається одночасно і живим і нереальним. Люди, що зробили таке тату, пишаються, що носять на своєму тілі справжній витвір мистецтва!

Також досить розповсюдженими впродовж довгих років є зображення всіляких візерунків, хитрих переплетінь, із закругленими паралельними лініями, які виконуються в полінезійскому стилі, що дійшов до нас з далеких островів Полінезії.

Красиво виглядають Кельтські татуювання, що складаються з різних спіралей, ліній і всіляких петельок, що утворюють незвичайний орнамент і символізують, як правило, цикл життя, яке не закінчується. Ці орнаменти сьогодні популярні і в основному наносяться на передпліччя, іноді на груди або спину, або ж навколо гомілки.

Стабільний попит мають тату різних виразів на латині, імена та ієрогліфи з різного роду побажаннями здоров’я, щастя і повного гаманця. Хоча це ніби і застаріло, і здається несучасним, але за попитом вони залишаються в числі перших. 

Про татуювання важливо знати!

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

Про татуювання важливо знати!