«Cover-Up» чи як позбутися негарного татуювання? - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

«Cover-Up» чи як позбутися негарного татуювання?

Про татуювання важливо знати!
19.06.2018
Де зкачати або замовити ескіз для татуювання?
21.06.2018

Як виправити старе або негарне татуювання?

Для цього використовуються процедура іменована “COVER-UP”, робиться “реставрація” або “освітлення” лазером.

 

При “коверап” або “перекритті” – на старе татуювання наносять новий візерунок або до невпізнання змінюють цей. Застосовується тоді, коли вам “перестало” подобатися татуювання, а зводити його не хочеться. Для затушовування використовується темніший барвник, а нове тату має бути набагато більше за стару! Для досвідченого майстра не буде проблем, щоб допомогти переробити або виправити татуювання. Якщо хочете темні елементи перекрити світлими або кольоровими, то треба обов’язково зробити 2-3 сеанси лазерного освітлення, інакше темний пігмент старого тату буде видно через 1-3 місяця!

 

Приклад перекриття і виправлення татуювань в Києві

 

У другому випадку “реставрація” або “корекція” – малюнок просто “оновлюється” промальовуванням існуючих контурів. Іноді допрацьовуються і вплітаються нові фрагменти татуювання в старий малюнок… Після такої процедури татуювання виглядає “як нове” або змінюється в кращу сторону! Все залежатиме від ваших переваг.

ВАЖЛИВО! Не можна (це марно) перекривати темні тату світлішими (білою або тілесною фарбою), тому що темний колір без лазерного освітлення завжди проявиться! Вартість “COVER-UP” обговорюється тільки на консультації!

 

Перекрити невдале татуювання чи виправити тату у Києві

 

Якщо обидва варіанти вам не підходять, то треба вивести тату! Але така процедура дорога і тривала за часом… Для цього застосовується неодимовий або пікосекундний лазери. Ці лазерні апарати “освітлюють” татуювання і татуаж (перманентний макіяж) без шрамів.

Якщо татуаж робився професійною фарбою для татуажу (без додавання фарби для татуювань), то повністю видалити такий перманентний макіяж можливо всього за 2-3 сеанси. При видаленні татуажа губ, червоний пігмент може змінити колір (наприклад, стати світло-коричневим) на першому сеансу – треба враховувати це тимчасове явище. Татуаж “стрілки” не видаляються, можна лише видаляти кінчики.

Кольорові татуювання видаляються набагато довше за чорних, а також червоний і зелені кольори якісно видалити практично неможливо. Для видалення татуювання необхідно не менше 5~9 сеансів з інтервалом в 45-90 днів, і вартість кожного сеансу може дорівнювати вартості вашого тату.

 

«Cover-Up» чи як позбутися негарного татуювання?

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

«Cover-Up» чи як позбутися негарного татуювання?