Де зкачати або замовити ескіз для татуювання? - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Де зкачати або замовити ескіз для татуювання?

«Cover-Up» чи як позбутися негарного татуювання?
21.06.2018
Приховати шрам (рубець) татуюванням
21.06.2018

Найскладніше у виборі ідеї для майбутнього тату – це знайти цікавий, унікальний ескіз. Звичайно, хочеться мати татуювання оригінальне і особливе, а усі ідеї, які можна знайти на просторах інтернету, вже хтось собі набив… Тому краще всього розробляти абсолютно нові, персональні ескізи, а не повторювати за кимось!

 

Тату ескіз на замовлення, Київ

Сьогодні тату-майстри, як правило, не малюють картинки олівцем, а створюють неповторний ескіз або “колаж” на основі фото-прикладів в електронному вигляді в програмі фотошоп, враховуючи усі побажання і ідеї клієнта. Краще всього це робити безпосередньо перед сеансом нанесення. Адже при особистому діалозі можна максимально швидко, детально і зрозуміло уточнити, як Ви собі уявляєте майбутній малюнок, а також можна буде відразу вносити будь-які зміни і коригування. Відповідно, йдучи на сеанс або консультацію до майстра, Ви повинні максимально продумати, яким буде Ваш малюнок. Звичайно, досвідчений тату-мастер зможе підказати і направити ідею в потрібне русло. Проте, і йому треба від чогось відштовхуватися, а саме – від Ваших побажань! Тому для створення індивідуального ескіза або “колажу” Вам варто заздалегідь пошукати фото-приклади в гугл-картинках або на сайті-каталозі, наприклад – tattoofoto.club. Деякі роботи (наприклад, стиль Реалізм) краще робити не по ескізу, а по фотографії (коллаж з різних фото).

Майстри в нашому тату-салоні створюють ескізи для тих клієнтів, які і тату робитимуть у них. Вартість ескіза входить у вартість усієї роботи, і окремо не оплачується. Усі питання, відносно ціни і часу виконання всієї роботи, а також самого ескіза, необхідно обговорити на безкоштовній попередній консультації особисто з майстром. Після неї треба буде внести передоплату на випадок, якщо у вас плани або побажання по татуюванню поміняються, а ескіз вже готовий за вашим первинним замовленням… Адже створення ескіза – це теж робота майстра і його час. Якщо Ви, з якихось причин, передумаєте робити татуювання, то передоплата і ескіз залишаються у салоні.

Якщо у Вас немає можливості приїхати на безкоштовну консультацію (наприклад, Ви мешкаєте в іншій країні або місті), то домовитися про розробку ескізу можна буде онлайн, максимально детально описавши свою ідею, показавши приклади, і виславши передоплату на банківську карту. Аванс виступає гарантією того, що майстер не витрачає робочий час даремно. Отримавши аванс, майстер приступає до розробки ескіза та вишле Вам готовий варіант (на пошту, в viber або в мессенджер в соц.мережі). У разі, якщо в ескізі Вам щось не сподобається, Ви можете детально описати усі бажані зміни дистанційно. Майстер врахує Ваші побажання і переробить його. Дуже важливо максимально точно пояснити свої ідеї. Адже після повторного доопрацювання вносити зміни можна буде тільки при особистому візиті. Подальша робота майстра над ескізом відбувається в салоні спільно, і Ви зможете безкоштовно внести коригування вже безпосередньо перед сеансом.

 

эскіз для тату  Тату-ескіз, Київ

 

Замовляючи унікальний ескіз, Ви не копіюєте чуже татуювання з невідомим сенсом, а створюєте свій неповторний стильний малюнок, який буде в єдиному екземплярі і тільки на Вашому тілі. Зробіть собі неповторне татуювання, яке нестиме красу спеціально для Вас!

 

Де зкачати або замовити ескіз для татуювання?

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Де зкачати або замовити ескіз для татуювання?