Приховати шрам (рубець) татуюванням - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Приховати шрам (рубець) татуюванням

Де зкачати або замовити ескіз для татуювання?
21.06.2018
Минимализм и Миниатюры
Мінімалізм і мініатюри
30.06.2019

Досить часто операції (кесаревий розтин, видалення апендициту та інші) і різного характеру травми залишають за собою на тілі сліди – шрами або рубці. Частенько методики, спрямовані на їх усунення, малоефективні, особливо, якщо йдеться про довгі післяопераційні рубці. Позбавитися від них практично неможливо: деякі шрами від опіків не піддаються хірургічному “виправленню” або “шліфовці”, глибокі рубці також не видаляються. Але зневірятися в цьому випадку не варто. Впоратися з маскуванням шрамів і рубців допоможе татуювання.

Професійні тату-салони в Києві пропонують відмінний шанс не лише сховати дефекти шкіри, але і завдяки нанесенню татуювання на шрам, набути красивого натільного малюнка. Майстр тату втілить в життя будь-які, навіть найсміливіші ідеї. Вирушаючи в тату-салон, ви заздалегідь визначаєте, який малюнок хочете нанести на своє тіло, адже татуювання робиться назавжди. Свій вибір треба обдумати ретельно, і бути в ньому впевненим на всі 100.

 

Перекрити шрам на животі від кесарева перерізи татуюванням, Київ.

 

На шрамах після операції по видаленню апендициту або кесарева ростину непогано виглядатимуть гілочки з кольорами сакури, ієрогліфи і візерунки у вигляді стрічок або ланцюгів. На невеликих рубцях від травм можна нанести абсолютно будь-який малюнок. Це може бути серце, музичний інструмент, перо птаха і багато що інше, залежно від того, на якій ділянці тіла передбачається робити татуювання.

Але ця процедура має свої тонкощі. Передусім, татуювання можна робити лише через півроку-рік після пологів, коли рубець від операції повністю сформується. По-друге, підбір малюнка має бути ретельно продуманий. Наносити татуювання безпосередньо на сам шрам не обов’язково. Спільно з майстром ви можете придумати декілька варіацій його розташування. Уважно вивчите ескіз малюнка і його майбутнє розташування. Неправильно підібрана варіація може не приховати шрам належним чином. Обговорити слід усі деталі.

Вирушаючи в тату-салон, пам’ятайте, що нанесення малюнка на шрам можливе лише тоді, коли він повністю зажив. Чим більше часу пройшло з моменту виникнення рубця, тим краще.

 

Приховати шрам (рубець) татуюванням

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Приховати шрам (рубець) татуюванням