Мінімалізм і мініатюри - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Мінімалізм і мініатюри

Приховати шрам (рубець) татуюванням
21.06.2018
Гравюра и Графика 
Гравюра і Графіка
30.06.2019
Минимализм и Миниатюры

Мінімалізм – стиль, концепція якого полягає в тому, щоб за допомогою простого і лаконічного зображення передати його глибину і сенс. Вважається, що нічого не повинно відволікати від споглядання композиції. Спочатку мінімалізм почав проявлятися в живописі, літературі, архітектурі, музиці, не обійшов він і мистецтво татуювань.

Праматір’ю мінімалістичних татуювань можна вважати тату-клейма, які наносилися на тіла з метою дати людині певну характеристику.

Татуювання в стилі мінімалізм часто використовуються як обереги, символи на удачу, оскільки завжди наділені конкретним змістом, у багатьох випадках зрозумілим лише їх власнику. Тематика таких малюнків безмежна. Але, щоб перебувати в категорії тату мінімалізм, зображення повинні мати певний набір якостей, таких як:

  • використання простих форм;
  • відсутність великої кількості деталей і додаткових елементів;
  • виконання в монохромі, найчастіше чорним кольором, не допускається наявність кольорової палітри.

Найчастішими зображеннями, які найбільш виграшно виглядають в стилі мінімалізм, вважаються:

  1. малюнки тварин – схематичні зображення, створені за допомогою ліній, крапок і геометричних фігур, силуети, залиті чорним кольором або лише з позначеним контуром;
  2. рослинна тематика – листочки і гілочки папороті, вересу, лаванди, стеблинки трав;
  3. геометрія – поодинокі зображення геометричних фігур та їх комбінації, а також поєднання з точками, лініями, векторами та іншими геометричними об’єктами;
  4. релігійні (розп’яття, ангельські крила) і езотеричні (буддійські символи, півмісяці, знаки зодіаку) татуювання;
  5. написи і числа, оформлені без додаткових помітних елементів.

Якщо тату виконується в стилі мінімалізм, це не означає, що воно повинно бути маленького розміру. У багатьох випадках мінімалістичні малюнки можуть займати всю довжину руки або, наприклад, проходити через всю спину. Важливий не розмір татуювання, а його зовнішній вигляд.

А ось якщо і враховувати розмір, то тільки в мініатюрах. Такі маленькі татуювання також наділені великим змістом, але тут є де розгулятися фантазії, на відміну від мінімалізму. Невеликі тату дуже облюбовали дівчата, прагнучи таким чином підкреслити свою ніжність, жіночність і висловити погляди на світ. Тематика мініатюрних татуювань різноманітна, від етнічних символів, здатних змінити долю, до реалістичних зображень. Окремо можна назвати оригінальні татуювання-мініатюри у колі, в якому талановиті тату-майстри здатні створити цілий казковий світ і втілити фантастичний сюжет на невеликій площі тіла. Єдине, в чому потрібно проявити обережність, це в місці нанесення і кваліфікації майстра. Через невеликий розмір є шанс, що тату може “поплисти” або виглядати здалеку просто безформною плямою на тілі.

 

Мінімалізм і мініатюри

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Мінімалізм і мініатюри