Рекомендації по догляду за татуюванням - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Рекомендації по догляду за татуюванням

Протипоказання для процедури тату
18.06.2018
Питання і Відповіді
19.06.2018
  • Через 2-3 години після нанесення татуювання зніміть захисну пов’язку. У випадку, якщо вона прилипнула, не панікуйте – змочіть цю область теплою водою, поки бандаж не відстане від поверхні шкіри, а потім акуратно видаліть його.

 

  • Чистими руками, легкими рухами промийте татуйовану область проточною водою кімнатної температури з антибактеріальним милом (ніколи не використовуйте мочалку). Промокніть одноразовим паперовим рушником або дочекайтеся природного висихання.

 

  • Нанесіть тонким шаром крем «Бепантен Плюс»! Не використовуйте «аналоги» гелі та спреї – вони призначені для гнійних ран та опіках і мають інший принцип дії.

 

  • У перша добу після зняття пов’язки цю процедуру (промивання і змазування маззю) повторити 3 рази на день. Надалі, протягом 7 днів, можна скоротити цю процедуру до 2 разів на день. Після 7-го дня обробки даними препаратами, раджу змінити їх на звичайний дитячий крем. На 4-й – 5-й день шкіра на місці татуювання починає лущитися, сходить «скориночка» (як після сонячного опіку) – це підтверджує благополучне загоєння. Може з’явитися свербіння – не чухати, все мине.

 

УВАГА!!!

  • У перебігу 4 днів ( 2 дні до тату і два дні після) не пийте алкоголь, не вживайте будь-які наркотики або ліки для полегшення болю перед сеансом татуювання, так само це стосується аспірину і легкого алкоголю. Всі перераховані засоби сприяють погіршенню якості малюнка. Аспірин також знижує здатність згущування крові, що значно уповільнить загоєння татуювання.

 

Рекомендації по догляду за татуюванням

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Рекомендації по догляду за татуюванням