Чікано і Леттеринг - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Чікано і Леттеринг

Реализм и Портреты
Реалізм і портрети
01.07.2019
Чикано и Леттеринг

Мистецтво татуювань багатогранно і різнопланово. Майстри з кожним разом вдосконалюють свої навички і знаходяться в постійному пошуку нових віянь, стилів і форм, дуже часто звертаючись до культури і традицій інших народів. Результатом такого пошуку стає виникнення нових стилів і тату-напрямків.

Одним з “молодих” стилів татуювання вважається стиль чікано, що виник в 20-і роки в США. І нехай перші кілька десятиліть він був популярний лише в окремих кримінальних угрупованнях, на сьогоднішній день він активно увійшов у життя тату-салонів. Назва “чікано” не має дослівного позначення. Цим словом називали біженців з південноамериканських країн, які ховалися на території США.

Від татуювань в стилі Чікано віє брутальністю, зухвалістю, це воістину малюнки справжніх чоловіків. Чікано не передбачає яскравих кольорів і багатої палітри відтінків. В основному це тату в чорному або сірому кольорі. З розвитком стилю в татуюваннях почали використовувати і кольоровий пігмент, який все ж залишається приглушеним.

Так як сюжетні лінії таких татуювань були взяті з життя латиноамериканських злочинців, зображення в стилі Чікано передбачають нанесення на тіло відповідних атрибутів, серед яких:

  • зброя, зокрема пістолети та автомати;
  • гральні кістки і карти;
  • релігійні татуювання – зображення Діви Марії і Розп’яття, цитати з молитов;
  • татуювання з дівчатами;
  • нанесення Санта Муерте (Святої смерті) – дівчата з розмальованим обличчям, що символізує рівність людей перед смертю і її неминучість.

Розвиток і трансформація одного стилю можуть викликати народження нового. Так сталося і зі стилем чікано. Такі популярні релігійні фрази спричинили нанесення як тату філософських написів, а пізніше і важливих для конкретної людини слів.

З метою добитися унікальності і неповторності таких татуювань їх стали наносити різними шрифтами, звідки і виник леттеринг. На сьогоднішній день леттерингом називають каліграфічний напис, що складається із спеціально підібраних і унікально намальованих для клієнта букв. Особливість цього стилю в індивідуальному підході і великій увазі до промальовування букв, кожна з яких може мати свою товщину і нахил.

Якщо порівнювати звичайний напис і леттеринг, то перевага залишається за леттерингом, що привносить в татуювання оригінальність і цілісність композиції на відміну від нудної і банальної «просто написи».

І чікано, і леттеринг вимагають досить великої площі для нанесення, тому вже класичними місцями для них стали груди, ділянка спини, кисті рук і гомілки.

Варто згадати, що подібні малюнки складні у виконанні і вимагають від майстра високого професіоналізму. Тому з таким завданням краще не поспішати у виборі салону татуювань і ретельно підбирати фахівця в цій сфері.

 

Чікано і Леттеринг

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Чікано і Леттеринг