Реалізм і портрети - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Реалізм і портрети

Дотворк и Випшейдинг
Дотворк і віпшейдінг
01.07.2019
Чикано и Леттеринг
Чікано і Леттеринг
01.07.2019
Реализм и Портреты

Татуювання в стилі реалізм з’явилися відносно недавно – в ХІХ столітті. Але з цього часу вони стали неймовірно популярні. А як же інакше? Адже жоден інший стиль не дає можливості творити і витворяти на тілі те, що може реалізм.

Досвід тату-майстрів, професійне обладнання та оригінальна ідея в сукупності дають приголомшливий результат – на тілі розпускаються неймовірної краси квіти, «оживають» чарівні метелики і волохаті павуки, з’являються незвичайні шрами, порізи, зовсім як справжні, і дуже страшні. Але особливо варто виділити портрети – від родичів до зірок кіно, які часом важко відрізнити навіть від якісної фотографії.

Малюнки в стилі реалізм не несуть багатого смислового навантаження, в них не потрібно шукати сакральний сенс. Все, що людина хоче розповісти за допомогою свого татуювання, видно вже на етапі ескізу. В основному реалістичні татуювання виконують декоративну функцію – надають впевненості своєму власникові, притягують погляди оточуючих і просто приносять естетичне задоволення.

Найбільш поширені зображення в стилі реалізм:

  1. Орнаменти – з-під умілих рук майстра татуювань виникають незвичайні переплетення і завитки, які нібито і справді висічені з каменю, дерева або металу.
  2. Рослини – складно повірити, що красиві лілії і троянди, а також в’юнкі рослини на тілах, не справжні, а всього лише тату, доки не розглянеш ближче.
  3. Тварини .Популярністю користуються метелики, сонечка, ящірки, хамелеони, домашні улюбленці.
  4. Фантазійні персонажі – від єдинорогів і фей до інопланетних прибульців.
  5. Портрети – в пошані зображення дітей, популярних акторів і музикантів.

Реалістичні татуювання дуже складні у виконанні і під силу не кожному майстру. Часто професіонали працюють в одному напрямку. Приміром, якщо у тату-майстра приголомшливі роботи тварин в стилі реалізму, то зовсім інакше справи можуть йти із зображенням людей, і навпаки. Особливо це стосується тату портретів, які вимагають до себе не тільки майстерності, але і великого досвіду. Портретні зображення на сьогоднішній день Мегапопулярні і на те є свої причини:

  1. пам’ять про близьку людину – дуже часто в силу багатьох чинників люди довго не бачаться або вже не можуть зустрітися ніколи. А подібне татуювання допомагає завжди пам’ятати про рідну людину і бути до неї хоч трішки ближче;
  2. самовираження – всі ми намагаємося комусь наслідувати, на когось стати схожим, а відповідний портрет нашого кумира допомагає слідувати своїм принципам і не відступати від них;
  3. залучення енергетики – тут за принципом «як човен назвеш, так він і попливе», тобто для краси, жіночності та сексуальності варто набити Мерлін Монро, а для сили духу і сміливості – портрет воїна.

Татуювання портретів передбачають нанесення знайомих і незнайомих нам людей, відомих особистостей і персон, а також просто гарних людей. Але, головне, про що потрібно пам’ятати при бажанні стати власником  такого зображення – це те, щоб ретельно обговорити з майстром усі деталі, дрібниці, розібратися в кольоровій гамі, місці нанесення і обрати максимально якісну фотографію, якщо плануєте портрет близької або дорогої Вам людини. Інакше можна отримати несподіваний результат.

 

Реалізм і портрети

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Реалізм і портрети