Дотворк і віпшейдінг - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Дотворк і віпшейдінг

Олд Скул и Нью Скул 
Олд Скул і Нью Скул 
01.07.2019
Реализм и Портреты
Реалізм і портрети
01.07.2019
Дотворк и Випшейдинг

Якщо заглибитися в історію походження татуювань, можна виявити, що самі перші племінні натільні малюнки наносилися крапками, тобто, саме зображення складалося з крапок, спочатку примітивних, а потім більш складних і промальованих. Тому, якщо говорити про нові стилі, наприклад Dotwork, то корінням він все ж походить з стародавніх тату.

Сучасний дотворк являє собою стиль татуювань, при якому зображення створюється за допомогою крапок, які наносять з певним інтервалом і частотою, внаслідок чого на тілі з’являється цілісний малюнок.

Популярність дотворк знайшов завдяки англійському майстру Ксед ле Хеду, який вперше почав робити точечні малюнки у вигляді різних геометричних фігур. Чим унікальний дотворк і як відрізнити його від інших стилів?

  1. Татуювання в стилі дотворк переважно в чорному кольорі, рідко з доповненням червоного.
  2. Абстрактність малюнка, що дозволяє татуюванню виглядати “живим” і цікавим.
  3. Висока контрастність, завдяки якій тату не виглядає розмитою плямою навіть з великої відстані.

Ще однією особливістю стилю дотворк є те, що зображення повинні бути великомасштабними. Маленькі татуювання не підходять для цього стилю, так як в такому випадку немає можливості попрацювати з розміром крапок та їх відстанню. А ідеальний малюнок виходить тільки коли є багато місця для «гри» з нанесенням крапок.

Найбільш часто в стилі дотворк використовуються геометричні форми. Але, не чужі йому також і орнаменти, які наносять в якості «браслетів» або повністю забивають «рукава». Проте, популярність набувають квіткові мотиви в “точковому стилі”, варіації на тему зірок, ієрогліфів та інших написів, а також зображення тварин, серед яких вовки, пантери і птахи.

Також можуть зустрічатися татуювання, схожі на дотворк, які помилково приймають саме за цей стиль. Але, насправді ці «схожі» тату називають віпшейдінгом.

Техніка віпшейдінг має на увазі під собою затемнення певних ділянок тату за допомогою переходу градієнта від крапок до штрихів. Таким чином, виходить потрібний ефект, що надає татуюванню об’єм. Найчастіше віпшейдінг використовують для промальовування пір’я птахів, шерсті тварин, структури листя і квіткових пелюсток. Такий перехід від чорного до сірого і навпаки, гра півтонів створюють приголомшливий ефект. В основному віпшейдінг застосовується в “природних” татуюваннях, коли потрібно позначити текстуру піску, хвиль, кори дерев. Також віпшейдінг застосовується при нанесенні орнаментів і геометричних форм.

Завдяки унікальності цього стилю можна наносити татуювання будь-якого розміру. Чіткі лінії і правильний перехід від світла до темних тонів дає можливість однаково чітко виглядати і великим тату, і мініатюрним малюнками.

Татуювання із застосуванням крапок при правильно підібраному ескізі завжди виглядають оригінально та унікально – все залежно від місця розташування і площі нанесення зображення.

 

Дотворк і віпшейдінг

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Дотворк і віпшейдінг