Олд Скул і Нью Скул  - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Олд Скул і Нью Скул 

Геометрия и Лайнворк 
Геометрія і Лайнворк 
01.07.2019
Дотворк и Випшейдинг
Дотворк і віпшейдінг
01.07.2019
Олд Скул и Нью Скул 

На початку ХІХ-ХХ століть в Америці зародився стиль, що став згодом популярним і по сьогоднішній день, під назвою олд скул. Old School, або Стара школа, вважається стилем, який «придумали» моряки. Дуже забобонні і покірні силам морських глибин, моряки часто наносили на свої тіла певні символи, що служили оберегами, і гарантують швидке і безпечне повернення додому.

Відмінна риса олд скул – простота і яскравість зображення. Крім того, малюнок завжди має чіткий чорний контур. Найпопулярніші символи стилю вже стали класикою олдскульної тематики, і в них вже не вкладають великого символічного значення. Чим же характерний олд скул?

  1. Якоря. Татуювання, яке було у всіх моряків без винятку, які перетнули Атлантичний океан. Це знак надійності, надії і впевненості. Згодом склалася традиція, що якір можна поєднувати з будь-яким іншим зображенням.
  2. Серце. Багатозначний символ, що ототожнює практично всі почуття, – від романтики і пристрасті до любові до рідного дому. Серце в стилі олд скул часто наносять на грудях і доповнюють стрічкою з ім’ям близької людини.
  3. Ластівка. Олдскульна ластівка – символ удачі. Моряки недарма шанували ластівку – ця пташка вказувала на те, що берег близько, тому і стала знаком швидкого повернення додому.
  4. Зображення жінок. Чим грішні мореплавці? Зв’язками з порочними жінками, алкоголем і азартними іграми. Тому всі ці реалії життя втілювалися в якості татуювань.

Крім того, типовими зображеннями в олд скул вважаються маяки, кораблі, хрести, рози вітрів або компас, пантери. Це традиційні малюнки, але за бажанням в стилі олд скул можна втілити практично будь-який ескіз.

У відповідь на олд скул (стару школу) виник новий напрям у світі татуювань – New School, або Нова школа. І виник дуже вчасно – в період розвитку комп’ютерних ігор, з появою коміксів і мультяшних персонажів. Хоча, багато хто вважає, що нью скул і виник саме завдяки їм. Тому на зміну морській романтиці прийшли смішні, комічні, що не несуть сенсу, а лише мають розважальний характер татуювання нової школи.

Ньюскульні татуювання відрізнялися від олд скул не тільки змістом. У мистецтві тату з’явився ряд змін у вигляді:

  • яскравих, насичених, часом отруйно-кислотних палітр кольорів;
  • тату стали трохи недбалими, частіше нагадують графіті;
  • в малюнках з’явився об’єм;
  • основна тема – персонажі ігор;
  • «свобода творчості» – можна наносити що завгодно і як завгодно, часто навіть не зафарбовуючи певні ділянки тату.

Татуювання в стилі нью скул були на піку популярності в 80-і роки. Тоді на тілах красувалися герої фільмів, персонажі коміксів, дивовижні квіти, птахи і язики полум’я. Але і зараз, за бажанням, не важко знайти хорошого майстра, який втілить оригінальний ескіз в стилі нью скул.

 

Олд Скул і Нью Скул 

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Олд Скул і Нью Скул