Геометрія і Лайнворк  - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Геометрія і Лайнворк 

Трэш полька 
Треш-полька 
01.07.2019
Олд Скул и Нью Скул 
Олд Скул і Нью Скул 
01.07.2019
Геометрия и Лайнворк 

Всім ще зі школи відомо, що таке геометрія. Можливо не всім, але багатьом відомо також, що будь-які композиції, малюнки будуються за принципом все тієї ж геометрії. Так ось вся суть татуювань в стилі геометрія полягає в комбінуванні геометричних форм між собою, внаслідок чого виникають неймовірні малюнки, що складаються з геометричних фігур, ліній, крапок і векторів.

Цей напрям в татуюваннях виник недавно, але продовжує стрімко розвиватися, даючи можливість перетворювати зображення тварин, рослин, предметів, а іноді і людей в  геометричні тату-картини.

Всі зображення в стилі “геометрія” можна розділити умовно на кілька груп:

  1. Двомірні малюнки-площинні малюнки, представлені у вигляді геометричних орнаментів, мандал, різних композицій без візуальної передачі обсягу.
  2. Тривимірні зображення – тату, в яких за допомогою різних комбінацій і технік переходів виникає ефект «обману зору», тобто руху малюнка.
  3. Об’єднані татуювання – поєднання перших двох видів в одному зображенні, що дозволяє створити динаміку малюнка і можливість спостерігати «перехід» реалістичного зображення в геометричне.

Основний колір, який використовується в татуюваннях геометрія, чорний. Це дозволяє не відволікати зір на яскраві деталі, а повністю акцентуватися на чіткості ліній і гармонійності малюнка. Хоча для складних геометричних орнаментів і тату мандала цілком прийнятно використовувати багату колірну гаму.

Татуювання “геометрія” – це відмінний спосіб самовираження, хоча не завжди оточуючі до кінця можуть зрозуміти, що людина хоче розповісти своїм татуюванням, адже глибинна ідея малюнка зрозуміла лише власнику.

Використовуючи геометричні форми в татуюваннях, можна досягти незвичайного бачення предметів і відкрити багато можливостей застосування простого для створення чогось великого. Так сталося і зі звичайними лініями. Здавалося б, чим може бути унікальна і універсальна просто лінія? На перший погляд, її дуже легко намалювати. Але яке смислове навантаження вона буде нести?

Ось так і виник напрямок “лайнарт” (лайнворк). Його основне завдання – створити з переплетення ліній будь-яке зображення: від найпростішого до максимально складного, від простого геометричного малюнка до реалістичного портрета.

Всі татуювання в стилі лайнворк складаються з ліній різної товщини, довжини та інтенсивності нанесення. Це вважається класикою лайнарта і більшість тату-майстрів її дотримуються. В окремих випадках можливе використання крапок, в такому випадку виходить деяке комбінування лайнарка з дотворком. Професіонали своєї справи настільки можуть володіти стилем лайнворк, що здатні нанести будь-яке зображення за допомогою ліній, яке анітрохи не поступатиметься реалістичному.

 

Геометрія і Лайнворк 

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Геометрія і Лайнворк