Треш-полька  - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Треш-полька 

Орнаментал (Ornamental) 
Орнаментал, орнаменти (Ornamental) 
01.07.2019
Геометрия и Лайнворк 
Геометрія і Лайнворк 
01.07.2019
Трэш полька 

Треш-полька – стиль татуювань, якому вже більше 45 років, але і донині він вважається молодим напрямком, який продовжує розвиватися. Треш-польку можна порівняти з постмодернізмом, де, відверто кажучи, «намішано всього потроху», і кожен глядач бачить у цьому щось своє, унікальне.

З англійської мови слово trash перекладається як «сміття», а полька – це всім відомий швидкий і ритмічний танець. Таким чином стиль треш-полька поєднує в собі неймовірну комбінацію напрямків.

Народжений у Німеччині, він представляв собою спочатку хаотичну аплікацію-колаж з газетних вирізок, доповнених малюнками, стиль став зухвалим проявом особистості. З часом нестандартні картини привернули увагу тату-майстрів, які стали використовувати неординарні ескізи у своїй роботі. Прихильників стилю довго шукати не довелося – все сміливі, принципові, що борються з громадською думкою люди і до сьогоднішнього дня прикрашають свої тіла татуюванням в стилі треш-полька. У них закладено не тільки бунтарство і протистояння, з допомогою подібних малюнків можна продемонструвати нестандартне бачення світу.

Як відрізнити стиль треш-полька? У більшості випадків, яскраве, помітне, на перший погляд сумбурне і нелогічне зображення на тілі і є треш-полька. Крім того, головні риси цього напрямку:

  1. Основні кольори – чорний і червоний, в рідкісних випадках використання бордового для додання драматизму, а рожевого – для пом’якшення загальної картини.
  2. Використання контрасту.
  3. Часте використання написів в якості як фону, так і основної ідеї тату.
  4. Епатажність, привернення уваги і неповторність ескізів.

Обмежень щодо вибору малюнка стиль треш-полька не передбачає. Набивати можна все, чого вимагає душа і фантазія, і чим оригінальніше, тим краще. Треш-полька – це виклик гламуру і красі, тому серед татуювань можна зустріти і череп Міккі Мауса, і Мерлін Монро з проваленими очима, і святих з марихуаною.

Також немає правил щодо місць нанесення і розміру тату. Хоча перевагу все ж мають великі татуювання на спині або грудях, зовнішній стороні стегон, литках і плечах.

Поділ тату треш-полька на чоловічі і жіночі також досить умовна. Наприклад, красива квітка на тлі грубої і агресивної зброї підходить обом полам. Адже сама ідея стилю полягає в поєднанні непоєднуваного, об’єднанні несумісного і трактуванні цього всього індивідуально і унікально.

 

Треш-полька 

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Треш-полька