Орнаментал, орнаменти (Ornamental)  - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Орнаментал, орнаменти (Ornamental) 

Полинезия и Маори 
Полінезія та Маорі 
01.07.2019
Трэш полька 
Треш-полька 
01.07.2019
Орнаментал (Ornamental) 

Серед багатьох стилів тату існує один, особливий, який часто порівнюють з різьбленням по дереву. Це стиль “орнаментал”! Вже з назви стає зрозуміло, що цей напрямок прямо пов’язаний з візерунками та орнаментами. А якщо заглибитися, то можна з’ясувати, що кожна деталь такого зображення наділена глибоким сакральним значенням.

Стиль Орнаментал (орнамент) – це окрема гілка полінезійських татуювань. З часів стародавніх остров’ян в Елементах мало що змінилося – старовинні символи вождів, шаманів, воїнів наносяться в тому ж вигляді, як і багато років тому. Але якщо раніше подібні малюнки могли набивати тільки чоловіки, то зараз і жінки мають можливість прикрасити своє тіло тату орнаментал.

Татуювання в цьому стилі складні у виконанні, але при якісній взаємодії майстра з клієнтом, при високому професіоналізмі тату-майстра, замовник отримає чудовий результат. У чому складність тату орнаментал? У великій кількості різних елементів татуювання. Часом потрібно багато часу, щоб з’єднати різні плетінки, спіралі, хрести, вузли, хвилі, геометричні елементи в одне ціле досконале зображення, особливо коли потрібно домогтися симетричності. Крім того, іноді потрібно все це поєднувати з іншими зображеннями, такими як, наприклад, місяць, сонце, квіти, риби, черепахи та ін

Головна особливість татуювань в стилі орнамент – чіткість ліній. Сюди також можна віднести симетричність. Малюнки в більшості являють собою хитросплетіння ліній, де кожен елемент важливий і грає свою роль. У зв’язку з цим можна вважати, що тату орнамент – це особливе татуювання, яке виконує роль магічного символу, а не просто красива прикраса тіла.

Для тату “орнамент” рідко використовується кольорова палітра. Як правило, такі зображення чорного кольору!

Всі деталі татуювання в стилі орнаментал мають певне значення, а за їх поєднанням часто можна «прочитати» власника такого тату. Наприклад, спіраль завжди символізує рух, а коло-енергію сонця, зображення Мандали говорить про гармонію і єдність.

Якщо розділити орнамент на підтипи, можна виділити три класи татуювань:

  • геометричні складаються лише з геометричних форм;
  • рослинні – татуювання з використанням зображень квітів, листя, дерев;
  • зооморфний – нанесення малюнків тварин, риб, птахів.

Найчастіше використовують комбінації зображень, не акцентуючи особливої уваги на якомусь одному. До того ж, часто використовують елементи технік лайнарт, блекворк або дотворк, що робить татуювання більш складним, гармонійним і унікальним.

Татуювання орнаментал не обмежені в розмірах. При бажанні можна набити татуювання будь-якої величини. Для когось достатньо буде невеликого символічного малюнка, а хтось виявить бажання прикрасити великим тату з безліччю символів всю спину. Також не грає особливої ролі і місце нанесення. Головне -це сенс, який вкладається в тату в стилі “орнамент” і Ваше персональне ставлення до нього.

 

Орнаментал, орнаменти (Ornamental) 

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Орнаментал, орнаменти (Ornamental)