Японський (Орієнтал) - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Японський (Орієнтал)

Гравюра и Графика 
Гравюра і Графіка
30.06.2019
Биомеханика и Органика 
Біомеханіка і органіка 
30.06.2019
Орнаментал (Ornamental) 

Мистецтво татуювань дозволяє нанести на своє тіло все, на що здатна фантазія, зобразити на шкірі побачене і неможливе, реальне і вигадане, перенестися в будь-яке століття і зануритися в будь-яку культуру.

З безлічі сучасних і популярних стилів тату, особливо виділяється орієнтал, або японський стиль. Це зображення на східну тематику. Саме японським цей напрямок став завдяки самураям, які вперше почали наносити подібні малюнки.

Стиль “Орієнтал” легко відрізнити від будь-якого іншого:

  1. Малюнок досить великого розміру, найчастіше займає дві третини тіла.
  2. Чітко проглядається основний мотив татуювання.
  3. Використання багатої палітри; тату повинне бути яскравого і насиченого кольору.
  4. Фон і другорядні деталі не менш важливі основного елементу.
  5. Оформлення сосків або пупка в якості повноцінних деталей зображення.

Східні татуювання можна розділити на кілька видів. Іредзумі – татуювання, які наносили бандитські угруповання, гаман-тату, що характеризують чоловіка як сміливого і терплячого. Окремо існували жіночі зображення під назвою какуси-боро – особливі татуювання, які проявлялися на жіночих тілах тільки  після прийняття ванни. Такі тату наносили всім відомі спокусниці гейші.

Традиційні татуювання в стилі орієнтал наносилися без допомоги тату машинки. Її замінювали бамбукові палички з пучками голок. Весь процес складався з п’яти стадії, про час яких спочатку наносився ескіз майбутнього зображення особливою стійкою фарбою. Після цього промальовувався контур. Під час третього етапу наносився основний кольоровий малюнок. Четвертим кроком було нанесення деталей, а в останній стадії проводилося коригування відтінку татуювання.

Всі зображення в японському татуюванні мають значення, а часто навіть декілька. Тому навіть найбільш вимогливі клієнти зможуть підібрати ескіз до душі. Серед Орієнтал – зображень переважають міфологічні істоти, тварини і квіти.

Тигр – символ безстрашності, хоробрості, успіху і багатства. Чим більше таке тату, тим більше удачі воно принесе своєму власнику.

Дракон – незмінний лідер серед японських тату, знак влади і сили

Лотос – універсальне татуювання, підкреслює у дівчат красу і внутрішню гармонію, а у чоловіків силу духу.

Півонія – квітка щастя, любові і удачі.

Сакура – символ ніжності, жіночності і, в той же час, мужності і вольового характеру.

Гейша – знак витонченості, граціозності, загадковості, краси і спокуси.

Татуювання в стилі орієнтал підходять і чоловікам, і жінкам. Головне вибрати “свій” ескіз і втілити його за допомогою професійного тату-майстра. Варто пам’ятати, що східні татуювання завжди дуже об’ємні, тому важливо бути готовим відвідати салон декілька разів.

 

Японський (Орієнтал)

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Японський (Орієнтал)