Біомеханіка і органіка  - Тату салон, Київ: татуювання, реалізм

Біомеханіка і органіка 

Орнаментал (Ornamental) 
Японський (Орієнтал)
30.06.2019
Полинезия и Маори 
Полінезія та Маорі 
01.07.2019
Биомеханика и Органика 

На початку 21 століття розвиток технологій позначилося на всіх сферах життя людини, мистецтві, в тому числі воно вплинуло і на світ татуювань. З’явився стиль біомеханіка. З того моменту чоловіки і дівчата стали прикрашати свої тіла досить неординарними, специфічними малюнками, які, тим не менш, виглядали приголомшливо, перетворюючи звичайну людину в якусь подобу робота.

Біомеханічні татуювання настільки полюбилися, що їх розвиток посприяло поділу стилю на кілька гілок, кожна з яких має свої відмінні риси.

 1. «Чиста» біомеханіка – це татуювання, де механізми є частиною тіла, які видно через розірвану плоть.
 2. Хай-тек – зображення техніки, яке замінює певні органи людського тіла: шестерінки, дроти, чіпи, мікросхеми стають частиною організму.
 3. Кіберпанк – подібні малюнки являють собою не обов’язково технічну частину тіла, це може бути інше зображення живої істоти з елементами механізмів.
 4. Стим-панк – нанесення в якості татуювань не сучасних, а застарілих механізмів.

Татуювання в стилі біомеханіка – це дуже нелегка робота, яка під силу не кожному майстрові. Так як всі механічні елементи татуювання повинні виглядати реалістично і органічно вписуватися, будучи частиною тіла, професійні майстри використовують якісне чорнило, максимально точно вимальовуючи всі тіні і відблиски. Крім того, дуже важливо враховувати місце нанесення татуювання і уважно підбирати ескіз, щоб татуювання виглядало органічно і цілісно.

Де ж найкраще нанести татуювання в стилі біомеханіка?

 1. Руки, плечі – тут найбільш вдале місце для динамічного татуювання, так як при постійному русі тіла тату також буде рухатися, створюючи ефект реальної роботи механізму;
 2. Груди-найчастіше промальовують роботу механічного серця або замінюють якийсь орган технічним;
 3. Спина – тату вздовж хребта у вигляді металевих трубок;
 4. Ноги – кількість технічних елементів може бути необмеженою, дівчата часто вибирають тату на стегнах, а чоловіки на гомілках.

Іноді зі стилем біомеханіка плутають органіку. Але це окремий напрямок, хоч і має з біомеханікою схожі риси, ці два стилю можна назвати «родичами».

Суть органіки в тому, що:

 • малюнки яскраві, помітні, допускається кислотність кольору;
 • зливаються з шкірою, всі вигини, складки, особливості тіла враховуються при створенні ескізу, завдяки чому стають частиною композиції;
 • тату досить об’ємні і займають велику площу тіла;
 • всі зображення Тривимірні.

Татуювання в стилі “органіка” передбачають тільки позитивні зображення. Вважається, що органічні тату добре підходять людям філософським, які займаються йогою та іншими духовними практиками, фантазерам і мрійникам, які вважають себе частиною природи.

Серед органічних татуювань виділяють кілька груп ескізів, характерних для цього стилю:

 • Органи тіла (артерії, вени, м’язи, серце);
 • Рослини (квіти, насіння, польові трави, що ростуть з тіла);
 • Панцирі, змії, клешні, комахи;
 • Абстрактні тату, переплетення хвиль, геометричних фігур та ін.

Ідеально підібраний ескіз татуювання “органіка” або біомеханіка стане гідною прикрасою і підкреслить красу і досконалість людського тіла.

 

Біомеханіка і органіка 

 

Цікава і корисна інформація в статті «Про татуювання важливо знати!»

Якщо ще є питання, тоді подивіться «ВІДПОВІДІ»

Чи запишіться до майстра «КОНТАКТИ»

 

Біомеханіка і органіка